Hakkımızda

 

monokim kimya - hakkımızda,istanbul,türkiye

Monokim Kimya San. Tic. Ltd. Şti, 2011 yılından bugüne kazandığı tecrübe ile poliüretan kimyasalları konusunda sektöre yeni yaklaşımlar getirmeyi ve bu doğrultuda müşterilerine yeni çözümler sunmayı hedefleyen genç, dinamik, tecrübeli ve ilkeli bir ekiptir. Poliüretan kimyasalları alanında deneyim sahibi ve konusunda uzman kadrosuyla siz müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği poliüretan sektörü içinde her geçen gün emin adımlarla ilerleyen ve daima lider bir oyuncu olmayı hedefleyen firmamız, tüm paydaşlarıyla birlikte herkesin kazanacağı dürüst ve saygılı bir ticaret anlayışını benimsemektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırabilmek adına modern ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte, kalıcı ve sürekliliği olan çözümler üretmektedir.

Monokim Kimya, Poliüretan Kimyasalları ve İzosiyanatlar konusunda hammadde tedariği, yurtiçi ve yurtdışı satış-pazarlama faaliyetleri ile satış öncesi ve sonrası teknik destek gibi konularda hizmet vererek siz müşterilerine A'dan Z'ye çözüm ortaklığı teklif etmektedir.  

Adresimiz:

Monokim Kimya San.Tic.Ltd.Şti

İkitelli O.S.B. Aykosan 6 lı B Blok 

No:1B/139 34490

​Başakşehir/İSTANBUL

İletişim:

TEL

GSM

GSM II

E-Posta:

Tüm Hakları Saklıdır. ©                    Kimya San.Tic.Ltd.Şti, 2017