top of page
hakkımızda
sisli Dağlar

KURUMSAL

Monokim Kimya San. Tic. Ltd. Şti, 2011 yılından bugüne kazandığı tecrübe ile poliüretan kimyasalları konusunda sektöre yeni yaklaşımlar getirmeyi ve bu doğrultuda müşterilerine yeni çözümler sunmayı hedefleyen genç, dinamik, tecrübeli ve ilkeli bir ekiptir. Poliüretan kimyasalları alanında deneyim sahibi ve konusunda uzman kadrosuyla siz müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği poliüretan sektörü içinde her geçen gün emin adımlarla ilerleyen ve daima lider bir oyuncu olmayı hedefleyen firmamız, tüm paydaşlarıyla birlikte herkesin kazanacağı dürüst ve saygılı bir ticaret anlayışını benimsemektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırabilmek adına modern ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte, kalıcı ve sürekliliği olan çözümler üretmektedir. Monokim Kimya, hizmet kalitesi sayesinde tüm Türkiye'de önde gelen bir Kimyasal Hammadde Üreticisi olarak saygınlık kazanmıştır. Ekibimiz, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğiniz hizmeti size sağlayabilmek için gece gündüz çalışıyor.

Monokim Kimya, Poliüretan Kimyasalları ve İzosiyanatlar konusunda hammadde tedariği, yurtiçi ve yurtdışı satış-pazarlama faaliyetleri ile satış öncesi ve sonrası teknik destek gibi konularda hizmet vererek siz müşterilerine A'dan Z'ye çözüm ortaklığı teklif etmektedir.  

VİZYON:

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten ve birçok alanda hizmet veren ürün yelpazesi ile, Türkiye'nin yanı sıra ürünlerini tüm dünyada tüketiciler ile buluşturup, müşterilerinin aldığı hizmetten memnuniyet duyacağı. Sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

MİSYON:

Topluma fayda sağlayan, kimya alanında doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak yenilikçi hizmetler üreten bir firma olmak.

MONOKİM KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

bottom of page